Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

LEXUS SPEED z GIPOVA

 

 

 

 

Obrazek

 

 

  Jmenuji se Lexus Speed z Gipova, ale doma mi říkají Lexi. Narodil jsem se 6.2.2007 a prý jsem krásný samec Chodského psa. Jak pak by taky ne, když mojí maminkou je Aginka (Magma Prima Nova) a tatínek je Speedy (Sirius od Strážné skály).

Obrazek

 

No řekněte - nejsou krásní? A navíc, moc jim to spolu sluší...  Mám 4 sestřičky - Lorettku, Leontýnku, Libretku a Lauren Agi (Eiminku) a brášku Lomikara, kterého bych jednou strašně rád poznal, protože je to jediný můj bráška a tak mě zajímá jestli je mi také tolik podobný jako třeba Eiminka, s kterou se občas vídám, hrajeme si, dovádíme a mám ji moc rád, zrovna tak jako taťku Speeďu, který poctivě dohlíží jak mu jeho potomci rostou a moc nás se svou paničkou podporují. Ale možná se jednou s Lomikarem potkáme, bydlí totiž nedaleko od nás a prý chodí i na cvičák, zrovna tak jak já. Tak kdo ví, třeba nás jednou cesty svedou....

Obrazek

A to je ona, moje sestřička Eiminka, pěkná fešanda, nemyslíte? A na závěr jedno společné foto naší rodinky (samozřejmě v rámci možností)

Obrazek