Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závody ZZO

15. 4. 2008
V sobotu jsem si šel zase vyzkoušet další závody, tentokrát podle ZZO + doplněk (překážky dle ZVV1). Ne že by tedy ze mě byl zas až takovej závodník chichi, ale šli jsme si především vyzkoušet poprvé poslušnost v neznámém prostředí. S paničkou jsme nikdy nevyrazili na jiný cvičák než na náš domácí a tak vše dopadlo tak, jak to dopadlo.....chůze u nohy - děs běs (teda podle paničky, mě se docela líbila), to že děláme nějakou poslušnost jsem zaregistroval, to zase jo, ale tak jedním uchem, protože první oční kontak s paninkou byl asi až když vzala do ruky aport, což byla předposlední disciplína v poslušnosti a to se ani nebudu chlubit jak ten dopad! Jediný co se mi fakt povedlo bylo odložení, páč už jsem asi byl značně unaven chichi. Při přivolání jsem sice metelil jako vždycky k paničce, ale jednou jsem si po cestě čuchnout taky musel a to mě taky stálo bodík. Nakonec jsem posbíral 81 bodů ze 100 a skončili jsme na 14. místě....chcete vědět z kolika účastníků? Fakt to chcete vědět??? No tak dobře....z 19-ti óóó:-)))) Příště se polepším, slibuji.... abych nedělal choďáčkům ostudu!:-)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tasy,

(Dáda a Lex, 21. 4. 2008 21:42)

děkujeme za podporu:-)opravdu nás to baví a věříme, že ještě hodně dlouho bude, už jsme dokonce vyzráli i na aport a z toho máme teď obrovskou radost :-)

V pohodě!!!!

(Tasy, 20. 4. 2008 17:44)

Závody jsou a budou prověrkou toho ,co umíš....A změna prostředí má na každého psa vliv.Otrkáš se a panička taky...Hlavně,že Vás to oba baví!! Držím palce a jen tak dál..:-)