Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoce

3. 1. 2008
Začalo to strašně divně. Začátkem prosince začala panička pobíhat sem a tam, z domova do své dílničky a mě si moc nevšímala. Na tohle  jsem tedy fakt zvyklý nebyl a tak když jsem si chtěl pohrát musel jsem ji v tom pobíhání obtočit svou pacinku kolem její, aby o mě doslova zakopla a vůbec si mě všimla. Měla prý spoustu práce, asi tak jako všechny paničky před Vánocemi a tak jsem se jí motal za zadkem alespoň když se nacházela doma a uklízela (do dílničky totiž nesmím). Třeba když myla okna - to jsem si našel super zábavu. Panička stála v okně a já jsem z toho byl tak zmatenej, že jsem nevěděl jestli je doma v bytě a nebo venku na dvoře a abych něco náhodou nezmeškal, naučil jsem se prďácky skákat z okna ven a zase zpátky. Týý jo, to bylo skvělý, ale jenom chvilku, než mě panička načapala, to jsem to tedy schytal a tak jsem dal raději pokoj a uvelebil se pěkně na parapet.Obrazek Přesvědčoval jsem paničku, ať žádnou výzdobu oken nedělá, protože když tam budu ležet, posloužím naprosto stejně. Oči mi po tmě taky svítí, bude to mít bez práce a navíc ani prach ze mě utírat nemusí, zvládnu to sám. Ale to prý určitě! Jak dlouho bych tam asi tak vydržel!? Leda že by si tam prý paninka lehla se mnou, pak možná - no, to má pravdu a to by jsme měli zase po výzdobě chichi. A tak jsem to vzdal a nechal paničku okna vyzdobit po svém.........nadešěl den D  a já si udělal "štědrý večer" jako první v rodině. Spásal jsem paničce řádnou dávku vánočního cukroví, co nanosila na stůl a to ho letos měla sec sakramensky málo! Znáte to - kovářova kobyla chodí bosa (pro ty, co nevědí, tak panička je cukrářka). Prý jsem nenažranec nenažranej, protože chvilinku před tím jsem zbaštil svou večeři. No a to ještě netušila jak budu vyvádět až zjistím, že mi Ježíšek přinesl pamlsečky. Svůj dárek jsem po čuchu bezpečně poznal, ihned jsem zalehnul a jal jsem se ho Obrazekrozbalovat. Pracoval jsem na něm s takovou vervou, že prý jsem opět vypadal jak když mi nedali celý týden nažrat a kdyby mě páníci za včasu neodlapili, všechny pamlsečky bych spocíval naráz. No a co, tak bych je spocíval, vždyť bych to zase vyběhal, ne? Každý den jsem totiž chodil na dlouhé prochajdy a mé první Vánoce jsem si s páníkama prima užil. Dokonce i srnky už mě nechávají docela klidným, tedy pokud se mi zrovna nevyrojí nějaká přímo pod nosem, to ještě neodolám, ale stačí když jsou o kousek dál a už je jenom pozoruji a pak běžím pěkně za páníkama, protože moc dobře vím, že z toho kouká zase nějaký ten pamlseček.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

fňuk, fňuk

(Lex, 8. 1. 2008 9:03)

Tak to vidíte a panička mi žádnou hračku pod stromeček nekoupila bééé. Budu mudet podat stížnost...Bodejť Medunko, jen se nedej! To by ti Monty jednou mohl sebrat všechny hračky a ty si ještě malinká, potřebuješ je.:-) Taťko a strejdo, přeci by vás paninka nemlátila o Vánocích.:-)) Já jsem taky nedostal, když jsem ji sežrat to vánoční cukroví, že prý mám štěstí, že jsou Vánoce a tak se rozčilovat nebude.

vánoce

(Speedy a Wilík, 6. 1. 2008 21:38)

Ahojky Lexíku, tak koukám, že jsi měl príma vánoce. My jsme si je taky užili. Dostali snad víc dárku jak naši páníci, ale prý si je zasloužíme, tak proč prý ne. Dvě ze šesti hraček jsme hned roztrhali na malé kousíčky, tak paninka hudrovala, že prý bychom si to po sibě mohli alespoň uklidit. Na to jsme jí našimi pohledy pověděli, že ať nás to tedy naučí, když jí to tak vadí. Hodila po nás nabručený zrak,jako že, ať si necháme své chytré řečičky a šli jsme se raději hned uklidit, než se její zlé pohledy promění na pořádné výchovné pohlavky.:-)

prima vánoce

(Tasy, 5. 1. 2008 21:54)

Tak už máš svoje první vánoce za sebou :-)My jsme dostali hračky a navzájem si je krademe,vždy si myslíme,že tu lepší má ten druhý.Nejvíce se nám líbí pískací mrkev,ale tu zabavil Monty a na toho jsme obě krátké.Jen Medunka mu ji občas drze z tlamy sebere.:-)