Jdi na obsah Jdi na menu
 


Praha - Rychety

30. 9. 2007

ObrazekSlovo chlapa jsem dodržel a 30.9.2007 jsem dorazil do Rychet na svou první opravdovou výstavu. Prostředí bylo nádherné a počasí nám přálo. Jenom nás choďáčků se vystavovalo nějak málo, vlastně jenom já a Fredie (Falk od Strážné skály), ale myslím si, že nám to nijak nevadilo, protože podporu jsme měli opravdu velkou. Přijela Tasy a Medunka s paničkou a jasně, že taky Deniska se Speeďou, za což jim s páníkama moc děkujeme, protože když vás přijede podpořit taková rodinka na svou první výstavu, je to víc než příjemné a do kruhu vkročíte, ani nevíte jak. Tedy hlavně moje

Obrazekpanička, protože já jsem jí tak trochu zlobil. Z toho dlouhého čekání jsem dostal takový hlad, že jediné, co mě před nástupem do kruhu zajímalo, byl stánek s občerstvením, který se jako na potvoru nacházel přímo u našeho kruhu. Neustále jsem se dožadoval, ať mě vezmou na klobásu. To se ale nestalo, musel jsem se spokojit s piškotem, který mi panička vrazila a myslím si, že už jí bylo úplně jedno, jestli budu mít na předváděčce zuby zářivě bílé a nebo oplácané piškotama, hlavně že poběžím po jejím boku a nevezmu zase šmíra na klobásy.

Obrazek

Nakonec všechno dobře dopadlo. Pan rozhodčí MVDr.D.Stanko mi dal výbornou a vítěze třídy, zrovna tak jako Frediemu. Oba dva jsme se mu moc líbili. A kdyby jste se na tuhle vydařenou akcičku chtěli třeba podívat, tak můžete zde:

http://www.youtube.com/watch?v=ODZEPfP7cys&feature=related

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jen tak dál

(Speedy a Wilík, 8. 12. 2007 18:51)

Je super, že jsi se dostavil na výstavu, jsi moc krásný, povedl ses nám s Aginkou, tak proč se nepředvést. Moc ti fandíme jak na výstavách, tak ve výcviku atd...Jste s paninkou moc šikovní a pevně věříme, že to někam dotáhnete.Když to bude možné, tak vás budeme s paninkou jezdit podporovat naší přítomností a ne jen na dálku...

Gratulujeme

(Tasy a Medunka, 30. 11. 2007 16:53)

Na výstavě Ti to moc slušelo,a předváděl si se moc pěkně.A získali jste s paničkou zas nějakou zkušenost na další výstavy.A na těch se na Tebe těšíme.:-)