Jdi na obsah Jdi na menu
 


Narozeniny

6. 2. 2008
To nám to ale utíká, dneska je to jeden rok, co jsem se narodil a protože mám správně ulítlou paničku, upekla mi dort. Teda vlastně uvařila, protože sladkej tedy fakt nebyl.

Obrazek

Je právě půl jedné odpoledne a už má v sobě půlku dortíku, zbytek mi sebrali, páč prý jdu ještě odpoledne na cvičák a kdybych ho spocíval celej, jako že bych ho spocíval, panička neví, co prý by tam se mnou dělala. Ale taky mě dneska mohla dát se cvičením pokoj, že jo? Mohl jsem si dortík zbaštit pěkně celej a ne zase čekat až na večer. Taky prý ještě dostanu dáreček - náhubek! No to je taky tak, tomuhle páníci říkaj dárek, jo? Z něj budu mít určitě ohromnou radost, až mi ho nasadí na čumáček.....a takhle jsem si pochutnával

Obrazek

jedničku už mám v sobě a teď mě to nějak zmohlo a jak říká páník: "Po dobrém obědě, zaslužený odpočinek" jdu nabrat nové síly, tak zatím papa.....

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ahojky

(Fredie+ Verča, 12. 2. 2008 18:34)

Taky přejeme dodatečně všechno nejlepší k narozeninám!! Hlavně hodně zdravíčka a úspěchů na výstavách i ve výcviku.. A už se těšime až se s tebou uvidíme! Fredie a panička Verča

budoucí tatínek

(Lenka F., 11. 2. 2008 16:30)

Na výstavě jsme dopadli moc dobře,asi jste nám dobře drželi palce a packy...Eiminka Tvoje sestřička Lexíku má svůj první CAJC...a Medunka byla na druhém místě.Tak máme velkou radost.A tatínka pro Magmu jsme vybrali - James Garr z Gipova.:-)

pro Marťu a Medíka

(Lex, 10. 2. 2008 7:08)

Děkujeme za přání...no jo, rengen už klepe na dveře:-)) Utíká to jako voda. Příští týden jdeme závodit, pak se uvidíme na výstavě a za chvíli na to hurá do Hradce.

pro Lenku F.

(Lex, 10. 2. 2008 7:00)

Hodně štěstí na dnešní výstavě. Maminku moc pozdravujeme a s páníkama jí přejeme hodně zdraví, ať všechno proběhne tak jak má a moc se těším na brášky a na sestřičky. A kdo je tatínek?:-)

Gratulace :-)

(Martina a Med, 9. 2. 2008 9:48)

Ahoj Lexíku, gratulujem k jedničkám a přejem všechno nejlepší :-) Ať se ti vydaří rentgen, ať je z tebe chovnej pesan, ale hlavně koukej dělat páníčkům pořád radost a néé ať o Vánocích zase sníš paničce cukroví :-)
Pa, zdraví tě Martina a chlupáč Med :o)

Gratulace

(Lenka F., 9. 2. 2008 0:05)

Gratulujeme Lexíku k narozeninám....My jedeme s Eiminkou a Medunkou do Brna na výstavu,tak tam chceme Eimince koupit něco k narozeninám...
A také máme novinu,dneska byla nakryta Tvoje maminka Magma..takže když to dobře dopadne,budeš mít v dubnu nové sourozence.:-)

poděkování

(Lexík, 7. 2. 2008 7:40)

Děkuji všem za přáníčka, je to od vás moc milé.:-)

narozky

(Máňa&Berry, 6. 2. 2008 15:55)

Lexíku, přejeme ti také všechno nej nej, hodně zdravíčka, štěstíčka, pohodičky, papáníčka a radosti ze života!
Máňa&Berry

gratulace

(Radka a Vita canina, 6. 2. 2008 15:10)

Tak Lexíku, všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí a výstavních úspěchů a hlavně dobrý kyčle!