Jdi na obsah Jdi na menu
 


MVP České Budějovice

21. 4. 2008

V neděli 20.4.2008 jsem s páníkama vyrazil na svou první mezinárodku do Budějovic. Hned po ránu si panička doma na zahradě libovala při pohledu na jasně modrou oblohu, slibujíc nádherný sluneční den. Ovšem jen do chvíle, než jsem se jí samou radostí z blížícího se výletu, prohnal ranní rosou a v zápětí na to ohništěm s kopicí popele. Rázem to venku vypadalo na hromy, blesky, páč takhle jsem si pacinky jaktě živ nezřídil. Kam jsem šláp všude bylo černo a tak jsem musel ještě před odjezdem do lavoru a to já hrozně nerad. Konečně se nám s malým zpožděním podařilo vyrazit na cestu, ale i tak jsme na výstaviště dorazili celkem brzy. Krásně zaparkovali, oběhali vše potřebné, vyhledali kruh č.26, páníci vybalili křesílka a "Hup"..."ale kdepak, žádný hup, jdeme pěkně běhat. Trénovali jsme opravdu poctivě až do doby, než si přišli také zatrénovat Pražští krysaříci, to jsme raději vyklidili prosor, aby jsme s paninky šikovností některého nezašlápli chichi.

Obrazek

Čas utíkal rychle a najednou tu bylo posuzování, než jsme se nadáli šli choďáčci do kruhu. Chvilinku před nástupem do kruhu nám posílá Martina s Medem, kteří se měli přijet podívat a moc jsme se na sebe těšili, zprávu, že z jistých příčin bohužel nedorazí. Tak Medčo, doufám že všechno brzy napravíme. :-) Také se přijela podívat Elye Zelený kámen s páníkama, to vám je ale správná dračice, moc se mi líbila a kdyby nás páníci neusměrňovali, šel bych do kruhu celej "opusinkovanej". :-)) A konečně přišla naše chvíle, nastoupili jsme ve třídě mladých dvá, já a Edvar Krosandra. Posuzovala paní Libuše Ubrová a já jsem si odnášel z kruhu V1, CAJC a tento posudek: 14-ti měsíční pes, skus nůžkový úplný, velmi hezká hlava, korektní stavba úhlení, trochu tmavší barva, pěkný pohyb i srst.

Obrazek

A takhle krásnou kokardu jsem taky dostal ....

Obrazek

...a tááákhle jsem z toho všeho namyšlenej :-))))))

Odpoledne jsme ještě nastoupili do soutěže o nejhezčího mladého psa výstavy, ale konkurence byla veliká, nedostali jsme se ani do užšího výběru, i když...pan rozhodčí se ke mně znovu vrátil, ale nic z toho nebylo:-)) ale to mě vůbec nevadí, protože nás s paničkou potěší hlavně to, když byť jednomu jedinýmu človíčkovi, který choďáčky nezná, přiblížíme jak vypadají. :-)

Pár fotek z výstavy naleznete zde: http://lexus.rajce.idnes.cz/MVP_C._Budejovice/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Gratulace!

(Fredie+ Verča, 23. 4. 2008 12:25)

Ahojky, gratulujeme k úspěchu na výstavě! Krásné fotečky! My se teď chystáme v sobotu do Mladý Boleslavi..Tak jsem zvědavá jak dopadneme, protože Fredie pěkně líná :)Jo a děkuji za přání k svátku. Mějte se fajn. Verča a Fredie

SUPER !!!

(Tasy a její smečka, 22. 4. 2008 19:37)

Gratulujeme !!!!